top of page

Vastcoat MT

VASTCOAT MT toz kaplaması diğer adıyla termoplastik toz boya veya termoplastik toz kaplama olarak bilinen: asit modifiyeli poliolefin esaslı ürün olup, Elektrostatik (ES) ve Flok (FS) püskürtmeye uygun olarak geliştirilmiştir. İstenildiği taktirde akışkan yatak uygulamalarına uygun olarak da üretilmektedir. VASTCOAT MT çok iyi metale yapışması (adezyonu) sayesinde metal yüzeyini korozyondan galvaniz ve astar gerektirmeden çok iyi koruyan bir üründür. Zorlu hava ve çevre şartlarında, +60°C dan -60°C 'a 24 saatte sıcaklık değişimlerinde bile metal ile birlikte kırılmadan %750-800 uzamasıyla mükemmel çözüm ürünü olmaktadır.

Alternatif boyalardan en önemli uygulama özellikleri; Tek katta ISO 12944 göre C-5 katigorisinde kaplana bilinmesi bir ayrıcalıktır (Sertifikalar için bizimle iletişim kurunuz).

VASTCOAT serisi kaplama - yüzeylerine dokununca yumuşaklık hissi vermesiyle birlikte en zorlu koşullarda yani Denize yakın projelerde, yüksek UV dayanımı isteinel bölgelerde, tuzlu sahil suyu ve kumlarına karşı dayanıklılık göstererek uzun yıllar boyunca Vastcoat kaplamalı metaller yapı konstrüksiyonları  hizmetimizde kalmaktadır.

bottom of page